Bize Ulaşın: (232)3478866-Mail:info@ozguryonetim.com

Kurumsal.

 

Özgür Yönetim, Danışmanlık, Psikolojik Destek, Temizlik Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Şirket Tanıtımı

Türkiye’de ve özellikle İzmir’de toplu yaşam alanlarının profesyonel yönetimi günümüzde gereklilik arz etmektedir ve yaşam kalitesi ile memnuniyeti artırıcı bir unsur olarak benimsenmeye başlanmıştır. Özgür Yönetim, Danışmanlık, Psikolojik Destek, Temizlik Hizm., Tic. Ltd. Şti. İzmir’de apartman/site ve iş merkezlerine profesyonel yönetim hizmeti vermek amacıyla Özgür Serdar Sinangin ve Psikolog Burcu Çataloğlu Sinangin tarafından 2010 yılının Ocak ayında kurulmuştur.

İzmir’de bu sektörde faaliyet gösteren ilk  “Limited Şirket” olan Özgür Yönetim, Danışmanlık, Psikolojik Destek, Temizlik Hizmetleri ve Ticaret Ltd. Şti. yönetim konusunda bir tek kişi olarak değil, ekip yönetimi işleyişi ile hizmet vermektedir. Yönetim faaliyetlerini; konularında uzman olan yöneticilerimiz, avukatlarımız, mali müşavirimiz, teknik personelimiz ve bilgisayar programları desteğiyle yerine getirilmektedir.

Özgür Yönetim, Danışmanlık, Psikolojik Destek, Temizlik Hizmetleri ve Ticaret Ltd. Şti. sorumluluk alanındaki apartman, site ve iş merkezlerini 634 Sayılı Kat Mülkiyeti Kanunu, 5711 Sayılı Toplu Yapıların Yönetimine İlişkin Kanun, ilgili tüzükler ve Yönetim Planı Hükümlerine göre, dürüstlük ve şeffaflık ilkelerine bağlı kalarak yönetmektedir.

Back to Top